Kdo jsme

Kdo jsme

PAP Packaging a.s.

Naše cesta začala roku 1933 a od té doby jsme ušli dlouhý kus cesty. Z pokusné výroby konických papírových obalů s deseti zaměstnanci – tehdy patřící pod známé SOLO Sušice – jsme se stali předními odborníky ve výrobě potravinářských obalů z plastů a papíru pro střední a západní Evropu. Naše výrobky ale neslouží pouze zde – setkat se s nimi můžete i ve vzdálených trzích, například v Rusku, Chile nebo Spojených arabských emirátech.

Člen silné nadnárodní skupiny

Člen silné nadnárodní skupiny

V roce 1999 jsme se spojili se silným mezinárodním partnerem, a tak dnes naše společnost PAP Packaging a.s. patří mezi členy italské skupiny. I po více než 80 letech ale pořád sídlíme v Sušici a výrobu stěhovat nehodláme. Naopak rozšiřujeme výrobní haly i skladovací prostory a investujeme do nových strojů, technologického výzkumu a know-how.
Sortiment

Sortiment

Vyrábíme jednorázové nádoby a nádoby na potraviny. Mezi naše produkty patří plastové talířky, misky, kelímky, víčka a nápojové pohárky. Z buničiny zhotovujeme talíře a misky. Všechny naše výrobky nabízíme v prvotřídní kvalitě. Zejména díky našemu know-how, zkušenostem a také zavedeným evropským normám a standardům.
Naše výrobky

Naše výrobky


Objevte více