Zákaznický servis

Zákaznický servis

Návrh obalů

Naše výrobky přizpůsobíme vašim představám a záměrům

zjistit více
Návrh obalů
Vývoj

Vývoj

Než přejdeme k finální výrobě, nejprve vám naše konstrukční oddělení předloží výkres nového výrobku. Ten bude vycházet z vaší poptávky na nové obalové řešení vašeho výrobku. Pokud budete s návrhem souhlasit, vyrobíme zkušební vzorek. Až si vzorek prohlédnete a schválíte ho, teprve potom připravíme kompletní výrobní nástroje a tiskové kužely.

Hotový výrobek poté podrobíme předepsaným zkouškám (zkontrolujeme rozměry podle výkresové dokumentace, hmotnost, vzpěrovou pevnost, oddělování výrobků atd.)

U našich obalů garantujeme funkčnost na automatické plnicí lince.

Naše grafické oddělení současně připraví tiskové štočky pro potisk hotových výrobků. Hotové potištěné výrobky zabalíme do kartonů a uložíme je na palety v moderním víceúrovňovém skladu. Posledním krokem je pak doprava obalů na předem určené místo podle vašeho přání.

Prohlédněte si naše výrobky
Kontaktujte nás
Podpora

Podpora

Potřebujete poradit ohledně poptávky, nebo už přesně víte, jaký výrobek budete potřebovat? Kontaktujte nás! Naše prodejní oddělení je tu pro vás každý pracovní den od 7:30 do 15:30 hodin. Rádi si s vámi promluvíme o materiálech, technologii výroby, o kontrole kvality, ale také o tom, jaký tvar a velikost zvolit, aby byl výrobek pro danou příležitost ideální.

Prohlédněte si naše výrobky
Kontaktujte nás

Některé ukázky

Požadavek na kontakt